Razne zanimljive teme > Vrste Bolesti i Lečenje

Gorušica - kiselina

(1/4) > >>

autentik:
Znači pod hitno moram da idem negde na odmor jedno 30 dana

kako se leči kiselina u želudcu

ima li neko neki narodni lek...

DEDA-EU:
Из личног искуства мој ти је савет да се не заносиш са тиме јер ја сам пробао све и свашта док нисам добио чир на дванестерцу после сам почео да пијем таблете Ultop.Како сам неутралисао киселину за две три године нестао и чир. Има бар сада тих таблета а ја их пијем већ више од 20 година.Има још и Nexium,Oltaron.Једна ујутру наштињу па без проблема можеш све да једеш и пијеш.

autentik:

--- Citat: DEDA-EU  15-02-2010, 22:16:03 ---Из личног искуства мој ти је савет да се не заносиш са тиме јер ја сам пробао све и свашта док нисам добио чир на дванестерцу после сам почео да пијем таблете Ultop.Како сам неутралисао киселину за две три године нестао и чир. Има бар сада тих таблета а ја их пијем већ више од 20 година.Има још и Nexium,Oltaron.Једна ујутру наштињу па без проблема можеш све да једеш и пијеш.

--- Kraj citata ---

uh to mi treba...  nego moram prvo da idem u sredu da snimam želudac... izgleda da i ja imam neki čir ali u želudcu...

zdravlje:
mozes da ga snimis
ali ako je samo kiselina u pitanju, nisu ti potrebne tablete

pre par meseci me mucio isti problem
pokusaj natriumcarbonat (ili bolje receno, sodu bikarbonu)

ali nemoj da preterujes...

zdravlje:

--- Citat: bevana  16-02-2010, 10:14:32 ---gorusica,kiselina,stitna zlezda,holesterol,trigliceridi.......... mozda je neko od izbacenih clanova napravio vudu lutkicu,pa svaki dan bocka po malo.......ima svakakvih vestica....

--- Kraj citata ---

:xq005:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju