Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Lečenje narkomanije!  (Pročitano 147281 puta)

0 Članovi i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #100 poslato: 26-05-2009, 19:18:12 »

"cilj opravdava sredstvo"

ovde se ne radi o unistavanju gubara hemikalijama koje nisu zdrave, vec o ljudima.

svaka tebi cast kad bi mogao da im lomis kosti i kad mislis da su tvoja deca  tvoje vlasnistvo!
jesam  mu dala zivot ,ali to mi ne daje ni moralno ni zakonsko pravo da upravljam njime.
dala buih sve od sebe da mu pomognem, ali na drugi nacin .

imala sam u daljoj familiji narkomana,znam kroz kakav je pakao prosao i on i njegova familija,
evo ga zalecio se u Banja Luci i 3 god. ne uzima nista, ali nikom nije palo na pamet da ga tuce.


« Poslednja izmena: 26-05-2009, 19:19:01 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #101 poslato: 26-05-2009, 19:53:02 »

      Cilj opravdava sredstvo . Sve je bolje nego da neko umre u cvetu mladosti a sve je vise takvih nazalost.
            Ako bi moje dete nedaj Boze bilo jedno od njih ja bi mu lomio koske a ne neko  drugi  ,splet okolnosti ga doveo u tu situaciju kakav splet okolnosti moze da te dovede da  se drogiras moze samo obest da te dovede kad vise neznas sta ces sam sa sobom od obesti.

Baš me čudiš Milane, zapravo čude me tvoji pogledi na ovaj problem. "Cilj opravdava sredstvo" je vrlo "klizava" parola  :xq010: Čini mi se da si se i ti složio da se narkomanija ne leči, ako je tako ova "metoda" je vro diskutabilna. Pa, nismo u srednjem veku!? Da li bi svom detetu "lomio koske" i ako bi sutra dan, ne daj Bože, došlo do toga da voli osobe istog pola?
A šta je sa pravoslavljem i hrišćanskom verom, na koju se tako često i u svim prilikama pozivamo?
Splet okolnosti možda i dovodi do bolesti zavisnosti, ali se takav splet ne može rasplesti batinama. Ako poznaješ način na koji se postaje zavisnik, onda ti je jasno da batinama ne može ništa da se postigne. Osim da se umesto o kriziranju, govori o teškim telesnim povredama. A nanošenje teških telesnih povreda je krivično delo  :xq010:
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #102 poslato: 26-05-2009, 20:28:06 »

Danas sam gledao drugi snimak na kome Pop branislav bije ašovom  u prostoriji sa Hristovom ikonom, krijući se pod okriljem Hrista on  se zverski  iživljava nad bolesnim zavisnikom koji zapomaže. Pop je ovde bolesniji od svih ostalih koji čekaju na red kako bi dobili pravoslavnu porciju jevanđeoske metode ašova po zadnjici . Metode jevanđelja kako se na sajtu duhovnog centra propagira lečenje narkomana.
Pop Branislav je izgleda više anđeo pakla nego anđeo Hrista , ili izgleda samo patološki unakažena personifikacija Boga
pozvanog da leči  decu očajnih roditelja spremnih na sve da spasu decu od propasti.
Fizička tortura prema  zarobljenicima u Splitskom zatvoru Lora  je postigla da mučeni pristanu da jedu sopstveni izmet
ili seksualno opšte  sa svojim sapatnicima , što kazuje da se takvim metodama čovek može naterati na sve , ali....
Kakve posledice ostaju, ti ljudi su trajno psihički oštećeni  i teško se mogu nazvati upotrebljivim ljudima, jer ih patnja
 i  sećanje na preživljenu muku prati  i podseća šta su preživeli.
Taj "Otac" branislav je jedna bolesna sadistička svinja( izvinjavam se svinjama) i treba da se izoluje trajno i  ukloni  sa spiska pravoslavne braće jer samo sramoti našu Srpsku Pravoslavnu crkvu.
Marš bre u Talibane pa se tamo iživljavaj đubre jedno sadističko!
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #103 poslato: 26-05-2009, 21:00:25 »

Vrlo cenim gospodina Mirka Đorđevića, koji je gostovao danas u vestima B92. Mislim da je gospodin Đorđević, dao vrlo dobru analizu celog "slučaja". Poslušajte ovu izjavu.
Ja ovome ne bih ništa dodala.
Sačuvana

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #104 poslato: 26-05-2009, 21:03:24 »

Danas sam gledao drugi snimak na kome Pop branislav bije ašovom  u prostoriji sa Hristovom ikonom, krijući se pod okriljem Hrista on  se zverski  iživljava nad bolesnim zavisnikom koji zapomaže. Pop je ovde bolesniji od svih ostalih koji čekaju na red kako bi dobili pravoslavnu porciju jevanđeoske metode ašova po zadnjici . Metode jevanđelja kako se na sajtu duhovnog centra propagira lečenje narkomana.
Pop Branislav je izgleda više anđeo pakla nego anđeo Hrista , ili izgleda samo patološki unakažena personifikacija Boga
pozvanog da leči  decu očajnih roditelja spremnih na sve da spasu decu od propasti.
Fizička tortura prema  zarobljenicima u Splitskom zatvoru Lora  je postigla da mučeni pristanu da jedu sopstveni izmet
ili seksualno opšte  sa svojim sapatnicima , što kazuje da se takvim metodama čovek može naterati na sve , ali....
Kakve posledice ostaju, ti ljudi su trajno psihički oštećeni  i teško se mogu nazvati upotrebljivim ljudima, jer ih patnja
 i  sećanje na preživljenu muku prati  i podseća šta su preživeli.
Taj "Otac" branislav je jedna bolesna sadistička svinja( izvinjavam se svinjama) i treba da se izoluje trajno i  ukloni  sa spiska pravoslavne braće jer samo sramoti našu Srpsku Pravoslavnu crkvu.
Marš bre u Talibane pa se tamo iživljavaj đubre jedno sadističko!

   e gover,svaka ti je Njegoseva.....
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #105 poslato: 26-05-2009, 21:43:06 »

Danas sam gledao drugi snimak na kome Pop branislav bije ašovom  u prostoriji sa Hristovom ikonom, krijući se pod okriljem Hrista on  se zverski  iživljava nad bolesnim zavisnikom koji zapomaže. Pop je ovde bolesniji od svih ostalih koji čekaju na red kako bi dobili pravoslavnu porciju jevanđeoske metode ašova po zadnjici . Metode jevanđelja kako se na sajtu duhovnog centra propagira lečenje narkomana.
Pop Branislav je izgleda više anđeo pakla nego anđeo Hrista , ili izgleda samo patološki unakažena personifikacija Boga
pozvanog da leči  decu očajnih roditelja spremnih na sve da spasu decu od propasti.
Fizička tortura prema  zarobljenicima u Splitskom zatvoru Lora  je postigla da mučeni pristanu da jedu sopstveni izmet
ili seksualno opšte  sa svojim sapatnicima , što kazuje da se takvim metodama čovek može naterati na sve , ali....
Kakve posledice ostaju, ti ljudi su trajno psihički oštećeni  i teško se mogu nazvati upotrebljivim ljudima, jer ih patnja
 i  sećanje na preživljenu muku prati  i podseća šta su preživeli.
Taj "Otac" branislav je jedna bolesna sadistička svinja( izvinjavam se svinjama) i treba da se izoluje trajno i  ukloni  sa spiska pravoslavne braće jer samo sramoti našu Srpsku Pravoslavnu crkvu.
Marš bre u Talibane pa se tamo iživljavaj đubre jedno sadističko!

Vrlo cenim gospodina Mirka Đorđevića, koji je gostovao danas u vestima B92. Mislim da je gospodin Đorđević, dao vrlo dobru analizu celog "slučaja". Poslušajte ovu izjavu.
Ja ovome ne bih ništa dodala.

apsolutno potpisujem oba posta.
Sačuvana

Pop Milan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 315
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #106 poslato: 26-05-2009, 21:44:46 »

               Neznam samo zasto 150(stopedeset)roditelja  dece koja se tamo lece daje podrsku danas O.Branislavu.Mozda oni neznaju sta je to imati narkomana u kuci? Ili  neznaju sta im se desava sa decom u Crnoj Reci ?Oni bi dali sve na ovom svetu da im se deca izlece a pritom nece pitati za metode lecenja.
              Narkomaniju bi trebalo leciti najradikalnijim metodama na ovom svetu , kakav asov i lopata  budakom je trbao da bije tog skota.
Sačuvana
--------SAMO VAS GLEDAM --------

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #107 poslato: 26-05-2009, 21:46:51 »

Pope, ako te boli zub, da li ideš na amputaciju glave?
Sačuvana

Pop Milan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 315
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #108 poslato: 26-05-2009, 21:55:40 »

       Ja neznam zasto ste se Vi toliko potresli zbog tih idiota ako se njihovi roditelji ne bune a znaju kroz sta im prolaze deca.
Sačuvana
--------SAMO VAS GLEDAM --------

Pop Milan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 315
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #109 poslato: 26-05-2009, 21:58:20 »

Pope, ako te boli zub, da li ideš na amputaciju glave?

   Ala dajes poredjenje  j...e kevu.
Sačuvana
--------SAMO VAS GLEDAM --------

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #110 poslato: 26-05-2009, 21:59:00 »

              Narkomaniju bi trebalo leciti najradikalnijim metodama na ovom svetu , kakav asov i lopata  budakom je trbao da bije tog skota.

svaka ti cast!!!
samo da znas, danas se radi o tudjoj deci a taj "skot" moze sutra da bude i tvoje dete,i kako mozes tako nazvati  te momke?
cesto bas zaglave deca roditelja sa shvatanjem kao sto je tvoje. iz  zelje da pobegnu od lopate, asova i budaka.





Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #111 poslato: 26-05-2009, 22:00:31 »

@pop milan

ako neznas zasto smo se potresli,ne treba i ne vredi ti ni objasnjavati vise.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Svilena

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #112 poslato: 26-05-2009, 22:00:46 »

Ko sme da se buni od roditelja?!!!
Jedan se bunio, pa dobio batine!



Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #113 poslato: 26-05-2009, 22:01:10 »

Pope bre , ono je mučenje ljudi, čitaj polako ! M U Č E NJ E !!!
Ono nije terapija , ono nije lečenje , ono je zversko batinanje !
Ona stoka na prvom snimku vežba boks i karate na onom nazvaću ga kažnjeniku.
To mora da se nazove pravim imenom, tako su  za vreme inkvizicije isterivali đavola, ovo je avaj 21 vek!!!!!!!!
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #114 poslato: 26-05-2009, 22:04:12 »

      Ja neznam zasto ste se Vi toliko potresli zbog tih idiota ako se njihovi roditelji ne bune a znaju kroz sta im prolaze deca.

Niko se nije poteso, samo diskutujemo. Pre bih rekla da si se ti potreso jer ih nazivaš idiotima i imaš želju da ih fizički uništiš  :aq29:

              Neznam samo zasto 150(stopedeset)roditelja  dece koja se tamo lece daje podrsku danas O.Branislavu.Mozda oni neznaju sta je to imati narkomana u kuci? Ili  neznaju sta im se desava sa decom u Crnoj Reci ?Oni bi dali sve na ovom svetu da im se deca izlece a pritom nece pitati za metode lecenja.
              Narkomaniju bi trebalo leciti najradikalnijim metodama na ovom svetu , kakav asov i lopata  budakom je trbao da bije tog skota.

To kako se ponašaju roditelji tih nesrećnika nije nikakvo merilo. Narkomanija je pakao koji zahvata čitavu porodicu, tako da ja reakcije roditelja ne bih odvajala od postupaka njihove dece. Sve ukupno, to je pomereno iz normale.

             Narkomaniju bi trebalo leciti najradikalnijim metodama na ovom svetu , kakav asov i lopata  budakom je trbao da bije tog skota.

svaka ti cast!!!
samo da znas, danas se radi o tudjoj deci a taj "skot" moze sutra da bude i tvoje dete,i kako mozes tako nazvati  te momke?
cesto bas zaglave deca roditelja sa shvatanjem kao sto je tvoje. iz  zelje da pobegnu od lopate, asova i budaka.

Pa Milan je rekao da bi u tom slučaju svom detetu sam "lomio koske".
  :xq007:
« Poslednja izmena: 26-05-2009, 22:05:40 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

decak iz vode

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 19
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #115 poslato: 26-05-2009, 22:11:26 »

Milane, izvini ali nick ti je u totalnom neskladu sa tvojim misljenjima iznesenim ovde....hmm, cini mi se da je jedna od osnovi pravoslavne vere sastoji u razumevanju, a NE osudjiavnju...u redu slazem se da je najbitnije izlecenje i da metoda nije toliko bitna, ali je NAJBITNIJA volja narkomana, koji je covek kao i ti, samo je pod lancima najveceg zla danasljice...kazes ,,cilj opravdava sredstvo''...pa znas kad se primenjuju ovakve nasilnicke metode u 50% slucajeva se javi inat, narkomanu treba jedan zdrav pristup...a ne lomljenje kostiju...pa da najlakse je tuci izmucenog zavisnika, ali da li je isto tako lako pricati sa njim, razumeti ga...dokazati mu da vredi biti strejt...ali ne lakse je da ga bijemo asovom, ili kojim vec rikvizitima, kada nemamo ni sami dovoljno snage da se borimo sa njegovim problemom, sa kojim se on u potpunosti stopio...ni sami nemamo snage da shvatimo da je narkomanija danas bolest drustva i porodice a ne individue...valjda se isuvise bojimo...
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #116 poslato: 26-05-2009, 22:15:41 »

slazem se sa tobom!

znas,za razgovor sa narkomanom je potrebna pamet, zato oni taj deficit nadoknadjuju asovima i lopatama.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #117 poslato: 26-05-2009, 22:20:35 »

Ljudi, previđate jednu jako bitnu stvar  :aq11:. Ovde se promoviše nasilje kao legitiman metod lečenja! To je nedopustivo, šta god mislili o narkomaniji, ovome ili onome nasilje se ne sme smatrati dozvoljenim!.Gde nas to vodi?
« Poslednja izmena: 26-05-2009, 22:22:14 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

Pop Milan

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 315
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #118 poslato: 26-05-2009, 22:26:12 »

              Ja nemogu da postignem svima da odgovorim pojedinacno jer Vas je mnogo a ja jedan i zao mi je zbog toga ali cu probati uopsteno da odgovaram svima .
               Sto se tice nicka nerazumem zasto moj nik nije u redu sa mojim misljenjem?
               Sto se tice moje dece ako im se to desi zazalice i sto su se rodili.A vreme ce pokazati ,svacije ce delo izaci na videlo.
               Kao i svi Vi i ja iznosim svoje misljenje ovde a ja zaista o narkomanima mislim sve najgore , mozda to neke od Vas duboko pogadja ali ja to nemogu da promenim .
Sačuvana
--------SAMO VAS GLEDAM --------

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Lečenje narkomanije!
« Odgovor #119 poslato: 26-05-2009, 22:32:14 »

              Ja nemogu da postignem svima da odgovorim pojedinacno jer Vas je mnogo a ja jedan i zao mi je zbog toga ali cu probati uopsteno da odgovaram svima .
               Sto se tice nicka nerazumem zasto moj nik nije u redu sa mojim misljenjem?
               Sto se tice moje dece ako im se to desi zazalice i sto su se rodili.A vreme ce pokazati ,svacije ce delo izaci na videlo.
               Kao i svi Vi i ja iznosim svoje misljenje ovde a ja zaista o narkomanima mislim sve najgore , mozda to neke od Vas duboko pogadja ali ja to nemogu da promenim .

ako ne razumes zasto tvoj nik ne pase tvom shvatanju  na ovoj temi onda ti ne vredi ni objasnjavati vise,
ako si pratio druge postove mogao si to da zakljucis davno..

a sto se tice dece,ne zelim da komentarisem,samo mogu reci da mi je jako,jako zao.

i ovo su nasa misljenja.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.
 

Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 25 upita.