Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Main Menu

Sanja Ilić i Balkanika - Ćuprija

Započeo autentik, 12-09-2008, 23:17:00

« prethodna tema - sledeća tema »

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik


Tony Clifton

Jbte,nisam imao pojma  :aq16: Pa kada je Balkanika bila u Cupriji!?! Ne mogu da verujem da nisam cuo...neeeeee.....

Bilo je extra sigurno! Kol'ko mi je krivo sada

autentik

hehehehe


bila je odavno, mislim ove 2008. godine

ali pre nekoliko meseci

sad sam tek postavio slike na forumu

saba

Ej bre ljudi, pa gde vi zivite, nije Balkanika bila u Cupriji, vec u MARICEVU, pardon SENJU, i bilo valjda prosle 2007 godine, za Vidovdan valjda, a ne ove.

autentik

pa dobro, to spada pod Opštinu Ćuprija - nije to daleko, pa da se ne vodi pod ĆUPRIJA

sonja

Aj sad ,godina ovamo ,godina tamo ,vazno da bili ljudi

saba

Da tu ste u pravu, i bilo stvarno izuzetno lepo.
Samo ono senje je cuprijsko, zamalo da bude obrnuto, nego srecom g.din Maric se pogresno preracunao, pa menjao stranke od socijalista, pa preko dss-a, i radikala, dospeo u novu srbiju, koja na njegovu zalost nije osvojila ni jedan mandat u cuprijskoj skupstini, i propala mu zamisao da bude ponovo na vlasti i predsednik opstine.
BAS STETA, eto moglo zamalo da bude CUPRIJA, SENJANSKO selo.
A samo da znate, napravljena peticija o promeni imena sela SENJE u MARICEVO. Al nije pobedio, pa ce to da malo saceka, za neko drugo vreme.